KALENDÁŘ

aneb kde se uvidíme

Nadcházející vystoupení

Nebyla nalezena žádná událost!

Uplynulá vystoupení, kde jsme se mohli potkat

Nebyla nalezena žádná událost!

23. březen – Stará čistírna v Bubenči – Den vody (přednášky o parních strojích)
11. květen – Holoubkov – parostrojní festival (parní show)
18. květen – Čelákovice – závody parních lodí
1. červen dopoledne – Teplice – AGC CUP dětský den – (parní show)
1. červen odpoledne – Háj u Duchcova – obecní slavnosti (parní show)
2. červen – Ústí nad Labem – dětský den (parní show)
8. červen – Liberec – městské slavnosti (parní show)
9. červen – Liberec – městské slavnosti (parní show)
29. červen – Ostrava – festival Fantastická Ostrava (parní show)
30. červen – Ostrava – festival Fantastická Ostrava (parní show)
7. červenec – zámek Ostrov u Karlových Varů – steampunkový piknik (parní show)
21. červenec – zámek Konopiště – Odpoledne s Jamesem Wattem-parní festival, organizátor (parní show)
24. srpen – zámek Zahrádky u České Lípy – zámecké slavnosti ve století páry (parní show)
31. srpen – Hradec Králové – Nábřeží paromilů (výstava)
7. září – Ostrava – zemědělské slavnosti (parní show)
8. září – Ostrava – zemědělské slavnosti (parní show)
15. říjen – České Budějovice – soukromá akce (parní show)
14. listopad – Tábor – soukromá akce (parní show)
18. listopad – Veselí nad Lužnicí -SOŠ – kouzelné dny ve škole (přednáška)
19. listopad – Veselí nad Lužnicí -SOŠ – kouzelné dny ve škole (přednáška)
30. listopad – zámek Hluboká nad Vltavou – Schwarzenberský advent (parní show – vánoční speciál)
1. prosinec – Vestec u Prahy – advent (parní Betlém)
14. prosinec – Praha – adventní trh (parní Betlém)
22. prosinec – Praha – Muzeum Karlova Mostu – advent (parní show)

Tábor – adventní trhy
Liberec – liberecký historický jarmark
Spálené Poříčí – pivovarské slavnosti
Nepomuk – nepomucká pouť
Holoubkov – parostrojní festival
Praha – historická čistírna odpadních vod – Den vody (dětský den)
Šelmberk – festival historických řemesel
Hotel Buchlov – firemní akce
Hotel Milín – firemní akce
Rudolfov – svatováclavské slavnosti
Konopiště – odpoledne s Jamesem Wattem – parní festiválek (organizátor)
Veselí nad Lužnicí – přednáška na Střední odborné škole ekologické a potravinářské
Prachatice – adventní trh
Stvolínky – zámecký advent

Share This